ALES Matematik Özel Ders

ales-matematik-ozel-ders-banner-1

ALES Matematik Özel Ders

ALES sınavı yılda iki kez Kasım ve Aralık aylarında yapılmaktadır. Sorular genel de Aralık sınavı kolay Mayıs sınavında mezun öğrenci fazlalığından dolayı biraz zor olabilmektedir. Ama bu yaygın bir inanış olmakla birlikte kesin bilgi değildir.

ALES Matematik Özel Dersin Önemi

ALES Matematik sınavı Matematik 1’den 40 soru Matematik 2’den 40 soru olarak karşımıza gelmektedir. Öğrencinin bölümüne göre yapacağı sorular farklılık göstermektedir. Bu zamana kadar ALES Matematik Özel Ders öğrencilerimi, bana doğru zaman da geldiklerinde başarıya ulaştırdım. Doğru zaman derken şunu anlatmak istedim; sınava 1 ay kala hocam ben ALES’e gireceğim ve hiç matematik yapamıyorum ve sınavda 20 net yapmam gerek derseniz size ALES Matematik Özel Ders için üzgün olduğumu belirtmek isterim çünkü Matematiğin demlenme süresi vardır. Aynı çay gibidir demlenmeden kalem oynatamazsınız. Sonra şu olur ben hocayı ders anlatırken çok iyi anlıyorum fakat test çözemiyorum. İşte bu tür sorunlarla karşılaşmamak için mümkün olduğunca erken başlamamız gerekmektedir.

ALES’e Nasıl Hazırlıyoruz?

ALES Matematik Özel Ders öğrencilerime sınavda çıkması muhtemel soruların kolay yöntemlerini öğretiyorum ve bu zamana kadar hiç karşılaşmadığınız yöntemlerle sizi sınavlarda rakiplerinizden bir adım öne geçiriyorum. Özellikle çoğu öğrencinin zorlandığı problemler konusunu o kadar kolay yöntemlerle öğreniyorsunuz ki soruları çözebildiğinizi gördüğünüzde kendinize şaşırmamanız imkansız.

Emin olun ilk derste farkı göreceksiniz! ve kendinize güveniniz gelecek. önemli olan ALES Matematik Özel ders almaya vaktinde karar vermenizdir.

15 yıldır bu işi yapıyorum yılda 80-120 öğrenciye hizmet vermekteyim. Bu öğrencilerden en az 20’si ALES öğrencisidir. Yılda en çok YGS&LYS-DGS-ALES öğrencilerim ağırlıklıdır. Ayrıca en çok karşılaştığım öğrenci profili şudur; Sınava 1 ay kalmış telefonum çalıyor. “Hocam ben ALES sınavına girmek istiyorum matematikte sıfırım ve ALES Matematik Özel Ders almak istiyorum ve sınavda en az 30 soru yapmalıyım” tarzında sorular geliyor ve kibarca kabul etmiyorum eğer matematiğiniz sıfırsa sınava 1 ay kala hergün günde 5 ders yapsak 5-10 netten öte gidemezsiniz. Size Tavsiyem Matematiğe bolca vakit ayırmanız. kendinize profesyonel eğitimci arıyorsanız ve ALES Matematik Özel Ders almak istiyorsanız bu siteyi detaylı inceleyiniz. Öğrenci ve velilerin hakkımdaki yorumlarını da okumanız size tavsiye niteliğinde olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve ALES Matematik Özel Ders için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Buradan da ozelders.com’daki profilime ulaşabilir, yorumları okuyabilirsiniz.