İlköğretim Matematik Özel Ders

İlköğretim ve Lise Okula Takviye Matematik Özel Ders

Okula Takviye Matematik İlköğretim ve Lise Özel Ders, birebir eğitim uzmanı Mustafa hocadan.

Hemen hemen hepimiz ilköğretim ve ortaöğretimi okuduk ben 6400 nüfuslu bir ilçe de sadece Milli Eğitim okullarına giderek ilk ve orta öğrenemimi tamamladım. Bizim zamanımız da özel ders kavramı çok yoktu zaman içerisinde gelişti ve şuan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak ve geleceğe daha profesyonel nesiller yetiştirmek için hepimiz seferber olmuş durumdayız. Çocuklarımıza, imkanlarımız doğrultusunda dersler aldırıyoruz, özel okullara göndermeye çalışıyoruz, sosyal faaliyetlerde bulunmalarını sağlıyoruz.

İlköğretim ve Lise Okula Takviye Matematik Özel Ders ile bugün ne yaparsak yapalım gelecekte mutlaka karşılığını alırız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Benim 6 yılım Milli Eğitim de öğretmenlik yaparak geçti zaman içerisinde edindiğim tecrübe, çocuklarımızın eğitimlerini sadece Milli eğitim ya da diğer eğitim kurumlarına bırakılmaması doğrultusunda oluştu. Çünkü okullar da kişiye göre öğretim tarzının uygulanamayışı, en az 25 kişilik sınıflarda herkesin aynı tarzda öğrenmeye zorlanması, okulların ve dershanelerin başarılı öğrenci yetiştirmesinde ki katkılarını %10’un üzerine çıkartamamaktadır.

Ne Yapmalıyız?

Öncelikle kişiye göre eğitim modelini uygulayan bir eğitimci ve Eğitim koçuyla tanışmalısınız. Çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız, eğitimi sadece okullara ve dershanelere bırakmamalısınız. Unutmayın! Çocuğun başarılı olmasında ki en büyük etken ailelere düşmektedir. Sürekli okumalı araştırmalı ve nasıl başarılı nesiller yetiştirmeliyiz? Sorusuna cevap aranmalıdır. Sadece İlköğretim ve Lise Okula Takviye Matematik Özel Ders aldırarak bu işte başarılı olacağınızı düşünmeyin.

Neler Yapıyoruz?

İşte tam bu nokta da kendimden bahsetmek istiyorum. İlköğretim ve Lise Okula Takviye Matematik Özel Ders’lerde öğrenci ile çalışırken öncelikle öğrenciyi ve aileyi tanımaya çalışıyorum ve aile ve öğrenci yapısına göre eğitim modeli geliştiriyorum. Bazen öyle öğrenciler geliyor ki Bir şekilde 8. Sınıfa kadar gelmiş ama bomboş gelmiş onun bomboş gelmesinde ki etkenleri değerlendiriyorum. Ve neler yapmalıyız sorusunu kendime soruyorum bazen bizimle alakalı olmayan durumlarla karşılaşıyorum ve öğrenciyi yönlendirmem gereken eğitim kurumları oluyor.

Diskalkuli olan öğrencilerle karşılaşıyorum. Ve daha acısı Diskalkuli teşhis edilememiş ve öğrencinin matematikte başarılı olamayışı sebebiyle özel öğretmen tutulmuş ve bu öğrenciye yıllardır İlköğretim ve Lise Okula Takviye Matematik Özel Ders aldırılmış ve öğrencinin başarılı olması için servet harcanmış olabiliyor. İşte! tüm bunların tespiti yaparak bir eğitim modeli çiziyorum.

Benim de bir kızım var kızımın nasıl eğitim almasını istiyorsam derslerimi o doğrultuda vermeyi kendime ilke edindim. İlköğretim ve Lise Okula Takviye Matematik Özel Ders alarak benimle tanıştığınızda yanılmadığınızı göreceksiniz.

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Buradan da ozelders.com’daki profilime ulaşabilir, yorumları okuyabilirsiniz.