kpss-matematik-ozel-ders

KPSS Matematik Özel Ders

KPSS Matematik Özel Ders öğrencilerimden şu soruyu duymaktayım. Hocam Lisans sınavında sorulan Matematik soruları ile Önlisans/Lise Sınavlarında sorulan Matematik soruları zorluk açısından farklı mı? Hayır çok farklı değil çok az fark olabilir ama bu fark sınavlar da çok da hissedilmemektedir.

KPSS Lisans öğrencileri için yılda 1 kez Mayıs ayında Lise ve Önlisans öğrencileri için Ekim ya da Kasım ayında yapılmaktadır. Sınavda öğrencilere Matematik sınavında 30 soru sorulmaktadır. Soru sayısının azlığı nedeniyle Matematik sınavı diğer sınavlara nazaran biraz zor olmaktadır.

Başarıya ulaşmak için

KPSS Matematik Özel Ders almaya karar verdiyseniz özel ders öğretmeninizi doğru zaman da aramalısınız. Yani sınava 1-2 ay kala hocam ben hiç matematik yapamıyorum ve sınavda en az 15-20 soru yapmam gerek bunun için özel ders almaya karar verdim derseniz size üzgün olduğumu belirtmek isterim çünkü Matematik çay gibidir ve demlenme süresi vardır. Hiç Matematik yapamayan bir öğrencinin sınava en az 5-6 ay kala öğretmeni ile tanışması ve KPSS Matematik Özel Ders’lere başlaması gerekmektedir.

KPSS Matematik Özel Ders öğrencilerime sınavlarda bir adım öne geçmesi için özel yöntemlerimi öğretiyorum. Özellikle çoğu öğrencinin zorlandığı problemler konusunu o kadar kolay öğretiyorum ki zamanla soruları çözdüğünüzü gördüğünüzde kendinize şaşıracaksınız.

Kendinize KPSS Matematik Özel Ders için profesyonel bir eğitimci arıyorsanız çok geçmeden benimle tanışmalısınız. Başka eğitimcileri de araştırabilirsiniz fakat size telefonda, garantili eğitim ya da size 25-30 net yaptırırım gibi sözler veren eğitimcilerden uzak durmanızı tavsiye ederim çünkü bu işe telefonda karar verilmez. Öncelikle ilk dersin yapılması öğrencinin tanınması gerekir. İlk derste sonra öğrencinin kalem tutuşu dikkati dahil her unsur önemlidir.

Ben öğrencilerime genelde kişiye göre eğitim metodu uygulamaktayım. Çünkü her öğrencinin öğrenme kat sayısı birbirinden farklıdır. Bu yüzden size şu kadar net garanti diye sözler veren eğitimcilerden uzak durunuz diyorum. Bu konu oldukça önem arz etmektedir. Daha detaylı bilgi için bu sitenin tamamını incelemenizi, hakkımda yapılan yorumları da okumanızı tavsiye ederim.

Detaylı bilgi ve KPSS Matematik Özel Ders için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Buradan da ozelders.com’daki profilime ulaşabilir, yorumları okuyabilirsiniz.