Online Ders

Dünyanın neresinde olursanız olun online dersler bir tık uzağınızda. Online Ders alarak TEOG,DGS,KPSS,ALES,YKS,LYS, İlköğretim ve Lise takviye dersler sizin için çok kolay! Sizden istediğim sadece internet bağlantısı.

Büyük şehirlerde birebir özel ders almak ve iyi bir eğitimci ile çalışmak çok kolay fakat malesef herkes büyük şehirlerde yaşamıyor. Bu yüzden sizler için iyi eğitimcileri, online ders sayesinde sizlerle buluşturuyoruz. Şuanda Türkiyenin çeşitli bölgelerinde hatta Litvanya,Fransa,Almanya gibi ülkelerde de online dersler devam etmektedir. Örneğin öğrenciniz TEOG sınavına hazırlanacak ve Bingölde yaşıyorsunuz ve özel ders almak istiyorsunuz fakat hoca bulamıyorsunuz işte bu tür sorunları aşabilmek için Tüm dünya da aynı kalite de ders yapıyoruz.

Ben matematik hocasıyım Matematik derslerine benimle devam edeceksiniz. Fakat sınavlarda sadece Matematik sorulmuyor. Türkçe,Coğrafya,Tarih,İngilizce vb dersleri verecek ekibim var. Tüm bu derslerde Aynı kalitede ders alabileceksiniz.

Online Ders’ler Nasıl İşleniyor?

Online Ders‘ler size şifre verilerek özel olarak sadece ders vermek için hazırlanmış platformdan işlenmektedir. Youtube,Skype vb platformlardan verilen derslerle karıştırmayınız. Ekranda beyaz tahta bizde de kalem var kalemle ne yazarsak ekrana o çıkmaktadır. Ayrıca platforma pdf olarak soru yansıtıp bu soruları da ekrandan çözmekteyiz. yansıttığımız soruların kaynaklarını da mail olarak size atıyoruz ayrıca işlediğimiz kaynakları da kitapçılardan kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Dersler 1 Seans 80 dakika üzerinden gerçekleşiyor. 80 Dakikalık bir online ders 150TL’dir ödemeler Paket şeklinde 20 ders ve 30 ders olarak alabiliyorsunuz. Komisyon ödeyerek kredi kartına taksit yapabilirsiniz. Ayrıca Havale ile 2-3 taksit şeklinde de ödeyebilirsiniz. Ders Paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sonuç Olarak kaliteli eğitim almak istiyorsanız ücretsiz olarak 30 dakikalık online ders‘lere katılabilirsiniz. İlk derste farkı göreceğinizden şüpheniz olmasın. Şunu da belirtmek isterim her teknoloji gibi ara ara derslerde kopma yaşanabiliyor. Elektrik kesintisi, İnternetten kaynaklanan teknik sorunlar nedeniyle ara ara kopma ve donma yaşanabiliyor. Bu konuda hiç endişelenmeyin çünkü Dünyanın bütün her yerinde yapılan online ders‘lerde bu tür problemler yaşanabiliyor. Bazen hiç sorun yaşamadan 30 ders tamamlanabiliyor. Bazen internet bağlantı hızından kaynaklı sorunlar yaşanabiliyor. Öncelikle ilk dersimizi yapalım gerisi çok kolay.

Daha detaylı bilgi için site içi iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.

online-ders-matematik-logo

MATEMATİK

İNCELE
online-ders-turkce-logo

TÜRKÇE

İNCELE
online-ders-tarih-logo

TARİH

İNCELE
online-ders-cografya-logo

COĞRAFYA

İNCELE
online-ders-sinav-kazandiran-yontemler-logo

SINAV KAZANDIRAN YÖNTEMLER

İNCELE