Online Matematik Özel Ders

Online Matematik Özel Ders

Online Matematik Özel Ders

Online Dersler Hakkında Detaylı Bilgiler

Bugün eğitim sistemi dahil yavaş yavaş her şey online sisteme geçiyor. Bizde bu sürece kayıtsız kalmadık. Birebir özel ders eğitimini online sisteme de uyarladık. Dünyanın neresinde olursanız olun, Online Matematik Özel Ders sayesinde hiçbir kopma donma yaşanmadan HTML5 sistemi ile dünyanın en iyi en kaliteli online ders platformu ile derslerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda endişeleriniz olabilir ama bu endişelerinizi 15 dakikalık ücretsiz Online Matematik Özel Ders ile giderebilirsiniz.

Dersler Nasıl İşleniyor?

Dersler, tamamen online ders platformu ile işleniyor yani beyaz tahtamız var ben tabletime x yazıyorum sizde bu şekilde ben ne yazarsam yazayım ekranda görebiliyorsunuz. Bilgisayar ya da tabletinizin kamerası ile beni de görebiliyorsunuz. Aynı zamanda ders kitaplarını ekrana yansıtıp soruları da bu şekilde çözüyoruz. Sizlere dökümanları pdf olarak gönderiyorum çıktısını alabiliyor ben ekrana çözerken sizler de dökümanların çıktısını alıp üzerine çözüm yapabiliyorsunuz.  online özel ders almanın birebir özel ders almaktan hiçbir farkı yok. Sadece fiziksel olarak yanınızda değilim o kadar.

Online Matematik Özel Ders’ler Türkiyenin çeşitli şehirlerinde özel ders imkanı kısıtlı olan öğrencilere, Amerikada yaşayan Türk öğrencilere Qatar, Fransa, Çin, Almanya gibi ülkelerden bir çok öğrenciye özel ders verdik ve başarıya ulaştık. Bu zamana kadar Online Matematik Özel Ders alan öğrencilerimizden memnun kalmayan hiç kimse olmadı.

Online Matematik Özel Ders Hangi Öğrenciler İçin?

Online derslerden dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

  • YÖS’e girecek öğrenciler
  • DGS’ye girecek öğrenciler
  • KPSS’ye girecek öğrenciler
  • ALES’e girecek öğrenciler
  • YKS-TYT-AYT sınavlarına girecek öğrenciler
  • İlköğretim ve Lise okula takviye Online Matematik Özel Ders almak isteyen öğrenciler
  • Yabancı ülkede ki ilköğretim ve lise öğrencileri (Dersler Türkçe verilmektedir.)

Dersler Hangi Dilde Veriliyor?

Şuan da dersleri Türkçe olarak anlatmaktayız. Yabancı ülkelerdeki Türk öğrenciler anlattıklarımızı yaşadığı ülke diline çevirerek faydalanabilirler.

Özellikle YÖS’e (Yabancı Öğrenci Sınavı) girecek dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan öğrenciler için Online Matematik Özel Ders bulunmaz nimettir.

Halihazırda şuanda yabancı ülkelerde, Amerika da 3 öğrenciye 4. Sınıf okula takviye 2 öğrenciye 7. Sınıf okula takviye, Çin, Fransa ve Almanya dan YÖS’e hazırlanan öğrencilere, Online Matematik Özel Ders veriyorum. Türkiye’yi yazmıyorum bile… çünkü Türkiyeden bir çok şehirden öğrenciler bizden Matematik Özel Ders almaktadırlar. Veli isim ve numaralarını istendiği takdirde sizlerle paylaşabilirim.

Daha detaylı bilgi ve iletişim için burayı tıklayınız.

Ayrıca ozelders.com sitesindeki profilime de bakabilirsiniz.

Online Ders Paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Online Matematik Özel Ders
5 (100%) 10 oy verildi
Mustafa Hoca, 15 yıldır Matematiğin içerisinde olan uzman bir öğretmendir. 6 yılını kesintisiz olarak Milli Eğitim’de geçirmiş, daha sonrasında çeşitli dershanelerde ve derneklerde Matematik eğitimi vermiştir. Ayrıca 2015 yılında, 120 saatlik Eğitim Koçluğu Sertifikası da almıştır. Matematik dersi vermenin yanı sıra, öğrencilerine eğitim koçluğu da yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Mustafa Hoca evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir