avatar-kiz

Nurhan Ö.

Merhaba, Mustafa Bey’den uzun süredir ders almaktayım. İnternet üzerinden bir hocayı tanıyıp evinizde ders almak güven açısından düşündürücü olsa da Mustafa Bey ilk derste gerekli güveni veriyor. Gerçekten çok yardımcı, içten ve gayretli. Randevu gün ve saatlerine riayet eder ama gerektiğinde gerekli esnekliği de gösterir. İyi bir eğitmen ve danışman olmasının yanı sıra iyi de bir insan… Hiç düşünmeden ders almaya başlayın derim ben..

avatar-erkek

Fırat B.

matematikle mustafa hoca sayesinde barışabilirsiniz.

avatar-erkek

Murat Ö.

öğretmeyi seven alanında deneyimli çok iyi samimi bir öğretmen

avatar-kiz

Zerrin K.

Hocam teşekkürler. Oğlum artık matematik problemlerini çözebiliyor ve en önemlisi yapabileceğine inanıyor.

avatar-erkek

Mahmut Ç.

Piyasada gerçekten de matematik dersini anlatabilecek öğretmenlik mesleğinin içinden ve dışından olan sayısız insan var. Ama piyasada matematik dersini sevdirecek çok hem de çok az insan var. İşte Mustafa Hoca bu çok az insan içerisine dahil olan biri. Öğrenciyle diyalogları çok samimi ve ders saatini biç bir zaman kısıtlayıcı bir unsur olarak öğrencinin önüne koymuyor.

avatar-erkek

Sabri B.

Mustafa hoca ile bundan 4 ay önce tanıştık 4 aydır haftada 4 gün ders yapıyoruz. En başta Matematiğim sıfırdı şuan takır takır soru çözüyorum Teşekkürler Mustafa hoca teşekkürler özelders.com. Ders alacak öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.

avatar-kiz

Elif A.

Şimdiye kadar bir çok hocadan ders aldım ama mustafa hoca gibi konu anlatanı tanımadım.. Hiç bir zaman saate bakarak bir saat oldu ders bitti dediğini duymadım.

avatar-erkek

Canberk Ç.

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan biri dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

avatar-kiz

Selin S.

Mustafa hoca işinde son derece tecrübeli, dersinde öncelikle öğrencinin seviyesini saptayarak ona göre derslerini işlemektedir bu sayede öğrenci dersi daha iyi anlatmaktadır. Öğrencinin takıldığı konular üzerinde daha fazla durarak öğrencinin iyice konuyu kavradığından emin olmaktadır. Bunların yanı sıra sınav sistemleri hakkında çok iyi bilgiye sahiptir, sınav sistemiyle alakalı takıldığınız her hangi bi konuyu ona danışabilirsiniz. Derslerinde farklı soru tipleri çözerek sizi her türlü soru tipine karşı hazırlarken aynı zamanda daha önce çıkmış sorularıda çözerek ne tür soruların sınavda çıkabileceğini vurgulamış oluyor. Mustafa hocayı kesinlikle herkese öneriyorum.

avatar-kiz

İlke Ceren S.

Ailemizin Matematikçisi!!! Önce kardeşimin YGS/LYS matematik derslerine takviye için Mustafa bey ile çalışmalara başladık. Daha sonra ben KPSS’ye hazırlanmaya karar verince bu sefer ben de ders almaya başladım. Şimdi sıra DGS’ye girecek olan annemde.

avatar-kiz

Tuğba Ü.

Başarılı bir öğretmen olmanın yanında aynı zamanda insanı motive eden, özgüven sağlayan, cana yakın, samimi ve özellikle matematik dersindeki anlatım şekliyle ender hocalardan birisidir.

avatar-erkek

Ferdi U.

Mustafa hocayla 2014 Ağustosta tanıştım. Ales matematik için kendisinden ders almaya başladım. Bu zamana kadar hiç özel ders almamıştım. Dersten önce ben durumumu anlattım. Mustafa hoca seviyemi ölçmek için bir kaç soru çözdürdü ve ilk ders gayet güzel geçti. Mustafa hoca ile birlikte ders çalışmaya başladık. Şu an matematikte iyiyim ve matematiği seviyorum. Biz Mustafa hoca ile dersleri kendi evinde yapıyoruz. Mustafa hoca samimi ve içten birisi, dersi gözü saatte işlemiyor. Süre doldu diye dersi bitirmiyor. Mustafa hoca ile iletişiminiz ders bitince bitmiyor sizinle arkadaş oluyor, konuların püf noktalarını ve kısa yollarını gösteriyor. Mustafa hocadan ders almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şudur; sınavdan 1,2 gün önce ders almayın, hiç bir hocada olmadığı gibi Mustafa hocanın da elinde sihirli değnek yok, matematik ve diğer dersler bir günde öğrenilmez.