Referanslarımız sizlere karar verme sürecinde çok yardımcı olacaktır. Bizden ders alan öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından yazılan referans yazıları hiçbir değişiklik yapılmadan noktası ve virgülü ile aynen yayınlanmıştır. Noktasına dahi müdahale etmedik çünkü referans yazılarının bir büyüsü olduğuna inanırız. Aynen yayınlamak bizim işimizi ileri seviyeye taşımamızda çok önem taşımaktadır.

avatar-kiz
Ahsen K.
DGS Matematik Özel Ders

Bugüne kadar ki gördüğüm en iyi en güzel ve çok pratik anlatan bir Hoca gerçekten herkese şüphesiz öneririm. Ben aşırı memnunum

avatar-erkek
Bora G.
Lise Matematik Özel Ders

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı. Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı. Sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek, güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

Untitled-1
Eren Okur
Lise Matematik Özel Ders

Mustafa hocamla geçen sene çıktığımız matematik yolculuğunda nefret ettiğim matematiği sevdim. Bunun yanı sıra bana yaptığı manevi desteklerde hayatıma çok şey kattı. Şimdi hocamla üniversiteye hazırlanıyorum. Her şey için teşekkürler Mustafa Hocam.

martt2017 021.jpg
Asude Eyvazoğlu
İlköğretim Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca’dan 4.sınıfta ders almaya başladık.Şu an 5.sınıftayız ve tüm matematik sınavlarından 100 alan,favori dersi matematik olan bir çocuğum var.Amacım ,dersler zorlaşmadan matematiği temelden sevsin ,öğrensin,korkusu olmasın,lise giriş sınavlarında zorlanmasındı.

Mustafa Hoca,çocuğa pedagojik olarak yaklaşan,zorlandığında konuyu bir fıkra ile dağıtıp ilgisini canlı tutabilen,sakin bir şekilde otoritesini kurabilen bir öğretmen.Özel ders aldırırken deneyimli ve çocuğa nasıl yaklaşacağını,nasıl öğretebileceğini bilen bir öğretmen olması çok önemli.Bu nedenle ben Mustafa Hoca’yı gözüm kapalı tavsiye edebilirim.Sayesinde oğlum temeli sağlam,kendine güveni yüksek ve öğretmenlerinin gözdesi bir öğrenci oldu.

IMG_0396.PNG
Güllühan Şirin
İlköğretim Matematik Özel Ders

Oğlum Tuğra’nın cümleleri ile yazmak istiyorum “Anne Mustafa öğretmen bana Matematik dersini sevdirdi.Artık Matematik dersini başaracağımı düşünüyorum.” Tuğra ‘ya kattığı bu özgüven için Mustafa Hoca ya
Teşekkür Ederim.

IMG_9352.JPG
Mina topaloglu
Lise Matematik Özel Ders
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile beraber calistigimiz 4 yilin ardindan her zaman hedefim olan Koc Universitene ulastim ve kesinlikle bana verdigi emeklerin degerini asla hic birsey karisilayamaz. Iyiki Mustafa hoca ile yollarimiz kesismis arkadaslarimada tavsiye ettigim uzere kesinlikle cok mutluyum beraber calistigimiz icin.

Screenshot_2017-12-18-17-45-03.png
Vahap Aktay
Online Matematik Özel Ders

Eskiden online egitimlere karsi bir insandim fakat bu egitimle hem kendi tabularimdan kurtuldum hem de aldigim egitimin ne kadar kaliteli oldugunun farkina vardim.Ogrencileri sıkmadan her turlu esnekligi gosteren anlayisli Mustafa ve Murat hocama sonsuz tesekkur ediyorum

Ceyda.jpeg
Ceyda Yaman
DGS Matematik Özel Ders

Merhaba arkadaşlar size biraz yardımcı olabilmek için buraya yorum yazmak istedim. Ben ön lisans mezun olalı 5 yıl oldu ve meslek lisesine çıkışlı olduğum için matematiğim sıfırdı. DGS ile mimarlığa geçiş yapmaya karar verdim fakat bölüm sayısaldan alıyordu ve bunun için gerekli bütün araştırmaları yaparak geçen sene DGS ile ilgili bir Dershaneye yazıldım 10 ay boyunca aktif bir şekilde derslere katıldım fakat sınavı kazanamadım dershane bittiğinde artık matematiği öğrendim diye düşünüyordum. Bu sene tekrar şansımı denemek istedim ve tekrar dershaneye yazılmaya karar verdim. Ama arkadaşımın yoğun isteği üzerine Mustafa hocayla tanıştım ve ilk dersimizi yaptık ilk dersi işledikten sonra Mustafa hocayla yoluma devam etmeye karar verdim çünkü daha önce hiç özel ders almamış biri olarak aradaki farkın uçurum olduğunu gördüm 40 kişinin içinde konu dinlemekle birebir konu dinlemek çok farklı oluyormuş ve konuları çok akıcı ve pratik yollardan anlattı. Mustafa hocayla 6 aydır çalışıyoruz ve bugün itibari ile konularımız bitti. Birkaç gün önce otururken düşündüm ve hatta eşimle paylaştım dedim ki ben gerçekten geçen sene dershane de hiç bir şey öğrenmemişim ama Mustafa hocayla çalıştığımız sürede gerçekten matematiği öğrenmişim. Umarım yazdıklarım benim gibi acemi arkadaşlarıma rehber olur.

Barış Egemen Ses.jpeg
Barış Egemen Ses
YKS Matematik Özel Ders
YKS Matematik Özel Ders

Kesinlikle tavsiye ediyorum, Mustafa Hocayla ders yapmak keyifli dersi espirilerle keyifli hale getiriyor hem keyif alıyorsunuz hem öğreniyorsunuz.

Caner Bayram.jpeg
Caner Bayram
Liselere Hazırlık Matematik Özel Ders

Bana Matematikte çok yardım eden, beni güzel motive eden çok değerli bir öğretmen herkese tavsiye ederim.

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.