referanslarimiz-banner
referanslarimiz-banner

Referanslarımız

Referanslarımız sizlere karar verme sürecinde çok yardımcı olacaktır. Gerçek öğrencilerimiz tarafından yazılan referans yazılarını okumadan karar vermeyin.

Barış Egemen S.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YGS, Sınav Hazırlık – LYS

Kesinlikle tavsiye ediyorum, Mustafa Hocayla ders yapmak keyifli dersi espirilerle keyifli hale getiriyor hem keyif alıyorsunuz hem öğreniyorsunuz.

Murat Ö.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – LYS

öğretmeyi seven alanında deneyimli çok iyi samimi bir öğretmen

Mahmut Ç.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – ALES

Piyasada gerçekten de matematik dersini anlatabilecek öğretmenlik mesleğinin içinden ve dışından olan sayısız insan var. Ama piyasada matematik dersini sevdirecek çok hem de çok az insan var. İşte Mustafa Hoca bu çok az insan içerisine dahil olan biri. Öğrenciyle diyalogları çok samimi ve ders saatini biç bir zaman kısıtlayıcı bir unsur olarak öğrencinin önüne koymuyor.

Ferdi U.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Kendine özgü yöntemlerle matematik konularını çok iyi anlatan ve bıkmadan sorulan sorulara cevap verebilen bir hoca ve daha ötesinde tam bir insan. Kendine özgü matematik alanında hiçbir yerde bulamayacağınız yöntemlerle matematiği sevdiriyor ve matematikle ilgili korkularınıza mahal vermiyor..Dgs için Mustafa hocadan ders aldığım için son derece memnunum.

Nagehan Hasne E.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – ALES, Üniversite Takviye – Matematik

Mustafa hocayla 2014 Ağustosta tanıştım. Ales matematik için kendisinden ders almaya başladım. Bu zamana kadar hiç özel ders almamıştım. Dersten önce ben durumumu anlattım. Mustafa hoca seviyemi ölçmek için bir kaç soru çözdürdü ve ilk ders gayet güzel geçti. Mustafa hoca ile birlikte ders çalışmaya başladık. Şu an matematikte iyiyim ve matematiği seviyorum. Biz Mustafa hoca ile dersleri kendi evinde yapıyoruz. Mustafa hoca samimi ve içten birisi, dersi gözü saatte işlemiyor. Süre doldu diye dersi bitirmiyor. Mustafa hoca ile iletişiminiz ders bitince bitmiyor sizinle arkadaş oluyor, konuların püf noktalarını ve kısa yollarını gösteriyor. Mustafa hocadan ders almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şudur; sınavdan 1,2 gün önce ders almayın, hiç bir hocada olmadığı gibi Mustafa hocanın da elinde sihirli değnek yok, matematik ve diğer dersler bir günde öğrenilmez.

İlke Ceren S.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – KPSS

Ailemizin Matematikçisi!!! Önce kardeşimin YGS/LYS matematik derslerine takviye için Mustafa bey ile çalışmalara başladık. Daha sonra ben KPSS’ye hazırlanmaya karar verince bu sefer ben de ders almaya başladım. Şimdi sıra DGS’ye girecek olan annemde.

Oğulcan G.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YGS

12 senedir matematik ve geometrinin bu kadar kadar eğlenceli ve kolay bir ders olduğunu bilmiyordum ama Mustafa hocayla ders işledikten sonra tüm fikrim değişti. En iyi şekilde ders anlatan biri. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim.

Burak K.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

Ahsen K.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Bugüne kadar ki gördüğüm en iyi en güzel ve çok pratik anlatan bir Hoca gerçekten herkese şüphesiz öneririm.Ben aşırı memnunum

Hatice T.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Mustafa hocamız alanında uzman olup aynı zamanda öğrencileriyle yakından ilgilenen her konuda bilgilendiren eğlenceli ve matematiği sevdiren bir hocamızdır.En zor soruları bile kendi yöntem ve teknikleriyle bizlere sunup matematiği eğlenceli bir hale getirmektedir.Şiddetle tavsiye ediyorum hocamızı.

Ömer S.

Ders Konusu: Üniversite Takviye – Matematik

Matematiğe sıfırdan başlayan biri olarak daha 10 ders aldığım halde kendimde ki ilerlemeyi çok net görebiliyorum . Her konuda ki yardımınız ve her derste beni bir üst kademeye taşıdığınız için teşekkür ederim.

Ömer

Ders Konusu: KPSS Hazırlık – Matematik

Merhabalar. KPSS’ye hazırlanıyorum ve Matematik temelim zayıf olduğu için Mustafa Hocadan ders alıyorum. İlk başlarda kendim hallederim diye düşündüm ama zaman geçtikçe işin içinden çıkamadım ve profesyonel destek almam gerektiğine karar verdim. Bu noktada Mustafa Hoca ile tanıştık ve derslere başladık. Mustafa Hoca, soruları ve konuları kalıplaşmış şekilde değil de sizin anlayabileceğiniz şekilde örneklerle anlatan, pratik yolları öğreterek karmaşık gibi görünen soruları çok kısa sürede çözerek zaman kazanmanızı sağlayan iletişimi kuvvetli ve konusuna hakim bir öğretmen. Bir türlü matematiği anlamıyorum ne yapsam olmuyor diyen arkadaşlara Mustafa Hocayı tavsiye ediyorum.

Selin

Ders Konusu: YGS – LYS Hazırlık

Matematiğe karşı yargılarımızdan bizi kurtaran, soruları daha basit hale getirip bize anlatan ve her konuda destek çıkan bir insan. Yapamayacağım deseniz bile bir bakmışsınız o konuyu yapıyorsunuz , konuya karşı ön yargılarınız ortadan kalkmış bile. Sizi artık yapabiliyorum diyecek kıvama hiç zorlamadan getirebilen bir MATEMATİK hocası. İyi ki derslere sizinle devam ediyorum.

Nurhan Ö.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – KPSS

Merhaba, Mustafa Bey’den uzun süredir ders almaktayım. İnternet üzerinden bir hocayı tanıyıp evinizde ders almak güven açısından düşündürücü olsa da Mustafa Bey ilk derste gerekli güveni veriyor. Gerçekten çok yardımcı, içten ve gayretli. Randevu gün ve saatlerine riayet eder ama gerektiğinde gerekli esnekliği de gösterir. İyi bir eğitmen ve danışman olmasının yanı sıra iyi de bir insan… Hiç düşünmeden ders almaya başlayın derim ben..

Sabri B.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Mustafa hoca ile bundan 4 ay önce tanıştık 4 aydır haftada 4 gün ders yapıyoruz. En başta Matematiğim sıfırdı şuan takır takır soru çözüyorum Teşekkürler Mustafa hoca teşekkürler özelders.com. Ders alacak öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.

Elif A.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Şimdiye kadar bir çok hocadan ders aldım ama mustafa hoca gibi konu anlatanı tanımadım.. Hiç bir zaman saate bakarak bir saat oldu ders bitti dediğini duymadım.

Damla K.

Ders Konusu: Üniversite Takviye – Matematik

Matematiğe sıfırdan başlayan biri olarak daha 10 ders aldığım halde kendimde ki ilerlemeyi çok net görebiliyorum . Her konuda ki yardımınız ve her derste beni bir üst kademeye taşıdığınız için teşekkür ederim.

Tuğba Ü.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YGS

Başarılı bir öğretmen olmanın yanında aynı zamanda insanı motive eden, özgüven sağlayan, cana yakın, samimi ve özellikle matematik dersindeki anlatım şekliyle ender hocalardan birisidir.

Roman A.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YÖS

Mustafa Beyden özel ders aldığım günden beri kendimde gerçekten çok iyi ilerleme gördüm. Dershaneye gidip ders almak yerine onu tercih ettim. YÖS sınavı, özellikle IQ ve matematik derslerinde oldukça hakim ve uzman bir hocadır. Ders dışında olsa da telefon üzerinden soru sorabiliyor cevabı alabiliyorum. Tüm öğrencilere tavsiye etmekteyim.

Mina T.

Ders Konusu: Lise Takviye – Matematik

Matematik ve geometri için kesinlikle Mustafa hocayı tercih etmelisiniz. 10 senedir matematiği bu kadar iyi anlatan ve anlamamı sağlayan bir hocayla karşılaşmamıştım. Mustafa hoca ile derslerden çok memnunum, umarım sizde memnun kalırsınız.

İbrahim S.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – ALES

Mustafa hocanın en karmaşık konuları en pratik şekilde öğretebilme yeteneği sayesinde kısa zamanda çok yol aldım.

Melike Ş.

Ders Konusu: İlköğretim Takviye – Matematik

Mustafa Hoca, çok kibar, kesinlikle ders konularına hakim, sabırlı, maddiyattan uzak, öğrenci yararına çalışan, kafa yoran, sabırlı bir beyfendi. Çocuğunuz için iyi bir öğretmen arıyorsanız tereddüt etmeden arayın kendisini.

Emine E.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Mustafa Hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi iki matematik hocasından bir tanesi. Lisede ki matematik hocamı çok severdim ve sayesinde matematiğim çok iyiydi. Araya zaman girince ve çalışmayınca konuları unuttum ve sorulara hakimiyetimi kaybettim. Bu senede evime yakın olduğu için tercih ettiğim bir kurs sayesinde tanıdım kendisini. Kendisinden ders aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. Çünkü dersi çok iyi anlatıyor, konulara tamamıyla hakim ve püf noktaları sürekli söylüyor. Biz sınav öğrencileri içinde en önemli şey püf noktaları zaten. Bu sayede soruları daha hızlı çözmemize neden oluyor. İyi bir öğretici olması dışında çok güzel motivede ediyor. Derslerde hiçbir şekilde moralim düşmüyor ya da sıkılmıyorum. Matematiği sevmeyen biri bile Mustafa Hoca sayesinde matematiği sevebilir. Herkese tavsiye ederim, özellikle de sınava hazırlanan ve matematiği sevmeyen, yapamayanlar için size çok şeyler katacağınız düşünüyorum.

Şaban B.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YGS

Kızım 5-6 net civarındaydı ve 10-15 civarında yapmaya başladı, ygs de de 11.75 yaptı, o da yeterliydi zaten. Mustafa hocadan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Ceyda

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Ben 2 yıllık bir bölümden mezun olalı 6 yıl oldu liseyi meslek lisesinde okuduğum için matematiğim yok denecek kadar azdı. Dikey Geçiş Sınavı ile mimarlık bölümüne girmeye karar verdim. Ve bunun için çok araştırma yaparak DGS de adını duyurmuş bir dershaneye yazıldım. 10  ay boyunca aktif bir şekilde dershaneye devam ettim. Ama üzülerek söylüyorum sınavı kazanamadım.

Bu sene 2015 yılının son aylarında DGS için tekrar şansımı denemek istedim ve tekrar aynı dershane için görüştüm. Ama arkadaşımın ısrarlarına dayanamadım ve  Mustafa hoca ile tanıştık. aslında hiç özel ders almamıştım ve nasıl olacağı konusunda hiçbir fikrim yoktu. ilk dersimizi yaptıktan sonra yoluma Mustafa hoca ile devam etmeye karar verdim. Çünkü daha önce hiç özel ders almadığımdan dershane ile özel ders arasında dağlar kadar fark olduğunu anladım 30 kişinin olduğu bir sınıfta ders dinlemekle birebir olarak ders dinlemek çok farklıymış Mustafa hoca konuları çok akıcı ve pratik yollarla anlattı.

Bir kaç gün önce evde eşimle konuşurken dedim ki ben gerçekten geçen sene dershaneye boşu boşuna gitmişim dedim. Bunları neden yazdım; benim gibi daha önce dershaneye gitmemiş, hiç matematik özel ders almamış arkadaşlar varsa dershane için zamanlarını boşa harcamasınlar. Mustafa hoca dersi öğrencinin seviyesine inerek anlatan kendine göre pratik yollar bulan bunu öğrenciye aşılayan  ve en önemlisi öğrencinin seviyesini bile bile öğrenciyi boş vaatlerle oyalamayan sıkıldığında bunu anlayıp espriler yapan, anladım deyip kafanı salladığında ama aslında anlamadığını gözünden anlayan hem arkadaş hem öğretmen olabilen birisi ve en önemlisi güvenilir biri olması. Önerim tercihinizi Mustafa Hocadan yana kullanmanızdır. Zaten ilk derste farkı anlayıp  frekansınızın uyuşacağından eminim.

Fırat B.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – KPSS

matematikle mustafa hoca sayesinde barışabilirsiniz

Zerrin K.

Ders Konusu: Lise Takviye – Matematik

Hocam teşekkürler. Oğlum artık matematik problemlerini çözebiliyor ve en önemlisi yapabileceğine inanıyor.

Canberk Ç.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YGS

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan biri dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

Mutlu P.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – ALES

Derse hakimiyeti, güncel yaşamdan örneklerle hızlı anlamanın sağlanması, kendine has özel tekniklerinin olması, gözünün saatte olmaması, yanınızda olmasada sürekli online olarak takıldığınız noktaya müdahale etmesi ve en önemlilerinden olan bilinç altı konusunda bilgili olması beni etkileyen özelliklerindendi. Hak hukuk noktasındaki hassasiyetleri ve karşısındakinin kendisini bir amaç için çağırdığını bu yüzden onu o amaca ulaştırması gerektiğini benimsemiş. İnsan olarak çok değerli eğitmen olarak asla kaçırılmaması gereken bir eğitici. Allah ondan razı olsun.

Selin S.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Mustafa hoca işinde son derece tecrübeli, dersinde öncelikle öğrencinin seviyesini saptayarak ona göre derslerini işlemektedir bu sayede öğrenci dersi daha iyi anlatmaktadır. Öğrencinin takıldığı konular üzerinde daha fazla durarak öğrencinin iyice konuyu kavradığından emin olmaktadır. Bunların yanı sıra sınav sistemleri hakkında çok iyi bilgiye sahiptir, sınav sistemiyle alakalı takıldığınız her hangi bi konuyu ona danışabilirsiniz. Derslerinde farklı soru tipleri çözerek sizi her türlü soru tipine karşı hazırlarken aynı zamanda daha önce çıkmış sorularıda çözerek ne tür soruların sınavda çıkabileceğini vurgulamış oluyor. Mustafa hocayı kesinlikle herkese öneriyorum.

Bora G.

Ders Konusu: Lise Takviye – Geometri, Lise Takviye – Matematik

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı fakat Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. Ayrıca İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

Caner D.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – YGS

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

Burcu Ü.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

Eray Ç.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Hocamız, hakikaten deneyimli bir matematikçi. Ders anlatması ve derste ki, bize karşı sarfettiği çaba anlatılmaz. Hocamız aynı zamanda da çok disiplinlidir. Herşeyi zamanın da ve yerinde gayet net bir şekilde bize aktarır. En önemlisi de başarının sırrını bize derste yansıtması ve bizlere karşı olan içtenliğidir. Eğer ders almak isteyen arkadaşlar var ise gönül rahatlılığı ile hocamız ile görüşebilir.

Nese Alçin P.

Ders Konusu: Sınav Hazırlık – DGS

Mustafa hocamın kadrajından matematik artık bana korkunç değil… Onunla tanışarak matematiği sevdiğim için çok şanslıyım umarım bu şans sizlerede nasip olur.

Damla K.

Ders Konusu: Üniversite Takviye – Matematik

Matematiğe sıfırdan başlayan biri olarak daha 10 ders aldığım halde kendimde ki ilerlemeyi çok net görebiliyorum . Her konuda ki yardımınız ve her derste beni bir üst kademeye taşıdığınız için teşekkür ederim.

Ata

Ders Konusu: Okula Takviye Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca ile bir aile dostumuz sayesinde tanıştık daha önce bir kaç kez özel ders almış fakat verim alamamıştım. Çünkü gelen hocalar hemen testleri çıkartıp soru çözmeye başlıyorlar ve dersler anladın mı anladım tarzında ilerliyor sonunda anlamadığımı ve yapamadığımı farkediyorum. Bu yüzden bir daha özel ders almamaya kararlıydım. annemin ısrarları sonucu aile dostumuz sayesinde Mustafa hoca ile tanıştım ilk derste hemen ısındım biz arkadaş gibiyiz ve istediğiniz zaman istediğiniz konuda whatsaptan kendisine ulaşıyor ve muhabbet edebiliyorsunuz. Ayrıca Matematikte de bütün sorularınıza whatsapp tan cevap veriyor. Mustafa hocanın iletişim yeteneği çok güçlü tanışın sizde bundan faydalanın bence…