Referanslarımız

Anasayfa » Referanslarımız
referanslarimiz matematik ozel ders

Referanslarımız sizlere karar verme sürecinde çok yardımcı olacaktır. Bizden ders alan öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından yazılan referans yazıları hiçbir değişiklik yapılmadan noktası ve virgülü ile aynen yayınlanmıştır. Noktasına dahi müdahale etmedik çünkü referans yazılarının bir büyüsü olduğuna inanırız. Aynen yayınlamak bizim işimizi ileri seviyeye taşımamızda çok önem taşımaktadır.

referanslarımız
Beril Polat
Posted on:
ALES Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca; matematiği sevdiren, her seferinde muhteşem anlatımı sayesinde ‘ya çok kolaymış aslında’ dedirten bir hocadır benim için. Sayesinde uzun zamandır yükselmeyen ALES puanım yükselmiştir. Benimle yakaladığı bu güzel iletişimi, gerek çocuk gerek yetişkin her yaştan insanla yakalayabilmesi de bir hoca için oldukça önemli.

caner bayram
Caner Bayram
Posted on:
Liselere Hazırlık Matematik Özel Ders

Bana Matematikte çok yardım eden, beni güzel motive eden çok değerli bir öğretmen herkese tavsiye ederim.

barış egemen ses
Barış Egemen Ses
Posted on:
YKS Matematik Özel Ders
YKS Matematik Özel Ders

Kesinlikle tavsiye ediyorum, Mustafa Hocayla ders yapmak keyifli dersi espirilerle keyifli hale getiriyor hem keyif alıyorsunuz hem öğreniyorsunuz.

ceyda
Ceyda Yaman
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Merhaba arkadaşlar size biraz yardımcı olabilmek için buraya yorum yazmak istedim. Ben ön lisans mezun olalı 5 yıl oldu ve meslek lisesine çıkışlı olduğum için matematiğim sıfırdı. DGS ile mimarlığa geçiş yapmaya karar verdim fakat bölüm sayısaldan alıyordu ve bunun için gerekli bütün araştırmaları yaparak geçen sene DGS ile ilgili bir Dershaneye yazıldım 10 ay boyunca aktif bir şekilde derslere katıldım fakat sınavı kazanamadım dershane bittiğinde artık matematiği öğrendim diye düşünüyordum. Bu sene tekrar şansımı denemek istedim ve tekrar dershaneye yazılmaya karar verdim. Ama arkadaşımın yoğun isteği üzerine Mustafa hocayla tanıştım ve ilk dersimizi yaptık ilk dersi işledikten sonra Mustafa hocayla yoluma devam etmeye karar verdim çünkü daha önce hiç özel ders almamış biri olarak aradaki farkın uçurum olduğunu gördüm 40 kişinin içinde konu dinlemekle birebir konu dinlemek çok farklı oluyormuş ve konuları çok akıcı ve pratik yollardan anlattı. Mustafa hocayla 6 aydır çalışıyoruz ve bugün itibari ile konularımız bitti. Birkaç gün önce otururken düşündüm ve hatta eşimle paylaştım dedim ki ben gerçekten geçen sene dershane de hiç bir şey öğrenmemişim ama Mustafa hocayla çalıştığımız sürede gerçekten matematiği öğrenmişim. Umarım yazdıklarım benim gibi acemi arkadaşlarıma rehber olur.

referanslarımız
Mina topaloglu
Posted on:
Lise Matematik Özel Ders
Posted on:
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile beraber calistigimiz 4 yilin ardindan her zaman hedefim olan Koc Universitene ulastim ve kesinlikle bana verdigi emeklerin degerini asla hic birsey karisilayamaz. Iyiki Mustafa hoca ile yollarimiz kesismis arkadaslarimada tavsiye ettigim uzere kesinlikle cok mutluyum beraber calistigimiz icin.

referanslarımız
Güllühan Şirin
Posted on:
İlköğretim Matematik Özel Ders

Oğlum Tuğra’nın cümleleri ile yazmak istiyorum “Anne Mustafa öğretmen bana Matematik dersini sevdirdi.Artık Matematik dersini başaracağımı düşünüyorum.” Tuğra ‘ya kattığı bu özgüven için Mustafa Hoca ya
Teşekkür Ederim.

referanslarımız
Asude Eyvazoğlu
Posted on:
İlköğretim Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca’dan 4.sınıfta ders almaya başladık.Şu an 5.sınıftayız ve tüm matematik sınavlarından 100 alan,favori dersi matematik olan bir çocuğum var.Amacım ,dersler zorlaşmadan matematiği temelden sevsin ,öğrensin,korkusu olmasın,lise giriş sınavlarında zorlanmasındı.

Mustafa Hoca,çocuğa pedagojik olarak yaklaşan,zorlandığında konuyu bir fıkra ile dağıtıp ilgisini canlı tutabilen,sakin bir şekilde otoritesini kurabilen bir öğretmen.Özel ders aldırırken deneyimli ve çocuğa nasıl yaklaşacağını,nasıl öğretebileceğini bilen bir öğretmen olması çok önemli.Bu nedenle ben Mustafa Hoca’yı gözüm kapalı tavsiye edebilirim.Sayesinde oğlum temeli sağlam,kendine güveni yüksek ve öğretmenlerinin gözdesi bir öğrenci oldu.

referanslarımız
Eren Okur
Posted on:
Lise Matematik Özel Ders

Mustafa hocamla geçen sene çıktığımız matematik yolculuğunda nefret ettiğim matematiği sevdim. Bunun yanı sıra bana yaptığı manevi desteklerde hayatıma çok şey kattı. Şimdi hocamla üniversiteye hazırlanıyorum. Her şey için teşekkürler Mustafa Hocam.

referanslarımız
Bora G.
Posted on:
Lise Matematik Özel Ders

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı. Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı. Sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek, güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

referanslarımız
Burak K.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Korktuğum çözemediğim bütün matematik sorularını Mustafa Hocam sayesinde çok kolay çözmeye başladım. Hocamın gösterdiği kısa yollar ve teknikler sayesinde zor gibi gözüken sorularda dahil olmak üzere tüm matematik soruları artık en kısa sürede çözmeye başladım. Matematik dersi alacak tüm arkadaşlarıma Mustafa Hocayı siddet ile tavsiye ediyorum.

referanslarımız
Burcu Ü.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

referanslarımız
Canberk Ç.
Posted on:
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan birisidir. Dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

referanslarımız
Caner D.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

referanslarımız
Damla K.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Matematiğe sıfırdan başlayan biri olarak daha 10 ders aldığım halde kendimde ki ilerlemeyi çok net görebiliyorum . Her konuda ki yardımınız ve her derste beni bir üst kademeye taşıdığınız için teşekkür ederim.

referanslarımız
Elif A.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Şimdiye kadar bir çok hocadan ders aldım ama mustafa hoca gibi konu anlatanı tanımadım.. Hiç bir zaman saate bakarak bir saat oldu ders bitti dediğini duymadım.

referanslarımız
Emine E.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi iki matematik hocasından bir tanesi. Lisede ki matematik hocamı çok severdim ve sayesinde matematiğim çok iyiydi. Araya zaman girince ve çalışmayınca konuları unuttum ve sorulara hakimiyetimi kaybettim. Bu senede evime yakın olduğu için tercih ettiğim bir kurs sayesinde tanıdım kendisini. Kendisinden ders aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. Çünkü dersi çok iyi anlatıyor, konulara tamamıyla hakim ve püf noktaları sürekli söylüyor. Biz sınav öğrencileri içinde en önemli şey püf noktaları zaten. Bu sayede soruları daha hızlı çözmemize neden oluyor. İyi bir öğretici olması dışında çok güzel motivede ediyor. Derslerde hiçbir şekilde moralim düşmüyor ya da sıkılmıyorum. Matematiği sevmeyen biri bile Mustafa Hoca sayesinde matematiği sevebilir. Herkese tavsiye ederim, özellikle de sınava hazırlanan ve matematiği sevmeyen, yapamayanlar için size çok şeyler katacağınız düşünüyorum.

referanslarımız
Eray Ç.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Hocamız, hakikaten deneyimli bir matematikçi. Ders anlatması ve derste ki, bize karşı sarfettiği çaba anlatılmaz. Hocamız aynı zamanda da çok disiplinlidir. Herşeyi zamanın da ve yerinde gayet net bir şekilde bize aktarır. En önemlisi de başarının sırrını bize derste yansıtması ve bizlere karşı olan içtenliğidir. Eğer ders almak isteyen arkadaşlar var ise gönül rahatlılığı ile hocamız ile görüşebilir.

referanslarımız
Ferdi U.
Posted on:
ALES Matematik Özel Ders

Mustafa hocayla 2014 Ağustosta tanıştım. Ales matematik için kendisinden ders almaya başladım. Bu zamana kadar hiç özel ders almamıştım. Dersten önce ben durumumu anlattım. Mustafa hoca seviyemi ölçmek için bir kaç soru çözdürdü ve ilk ders gayet güzel geçti. Mustafa hoca ile birlikte ders çalışmaya başladık. Şu an matematikte iyiyim ve matematiği seviyorum. Biz Mustafa hoca ile dersleri kendi evinde yapıyoruz. Mustafa hoca samimi ve içten birisi, dersi gözü saatte işlemiyor. Süre doldu diye dersi bitirmiyor. Mustafa hoca ile iletişiminiz ders bitince bitmiyor sizinle arkadaş oluyor, konuların püf noktalarını ve kısa yollarını gösteriyor. Mustafa hocadan ders almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şudur; sınavdan 1,2 gün önce ders almayın, hiç bir hocada olmadığı gibi Mustafa hocanın da elinde sihirli değnek yok, matematik ve diğer dersler bir günde öğrenilmez.

referanslarımız
Fırat B.
Posted on:
KPSS Matematik Özel Ders

matematikle mustafa hoca sayesinde barışabilirsiniz. 🙂

referanslarımız
Hatice T.
Posted on:
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa hocamız alanında uzman bir eğitimcidir. Aynı zamanda öğrencileriyle yakından ilgilenen her konuda bilgilendiren eğlenceli ve matematiği sevdiren bir hocamızdır. En zor soruları bile kendi yöntem ve teknikleriyle bizlere sunup matematiği eğlenceli bir hale getirmektedir. Şiddetle tavsiye ediyorum hocamızı.

Whatsapp
Mustafa TOPAL
Mustafa TOPAL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?