Referanslarımız sizlere karar verme sürecinde çok yardımcı olacaktır. Bizden ders alan öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından yazılan referans yazıları hiçbir değişiklik yapılmadan noktası ve virgülü ile aynen yayınlanmıştır. Noktasına dahi müdahale etmedik çünkü referans yazılarının bir büyüsü olduğuna inanırız. Aynen yayınlamak bizim işimizi ileri seviyeye taşımamızda çok önem taşımaktadır.

Screenshot_2017-12-18-17-45-03.png
Vahap Aktay
Online Matematik Özel Ders

Eskiden online egitimlere karsi bir insandim fakat bu egitimle hem kendi tabularimdan kurtuldum hem de aldigim egitimin ne kadar kaliteli oldugunun farkina vardim.Ogrencileri sıkmadan her turlu esnekligi gosteren anlayisli Mustafa ve Murat hocama sonsuz tesekkur ediyorum

IMG_9352.JPG
Mina topaloglu
Lise Matematik Özel Ders
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile beraber calistigimiz 4 yilin ardindan her zaman hedefim olan Koc Universitene ulastim ve kesinlikle bana verdigi emeklerin degerini asla hic birsey karisilayamaz. Iyiki Mustafa hoca ile yollarimiz kesismis arkadaslarimada tavsiye ettigim uzere kesinlikle cok mutluyum beraber calistigimiz icin.

IMG_0396.PNG
Güllühan Şirin
İlköğretim Matematik Özel Ders

Oğlum Tuğra’nın cümleleri ile yazmak istiyorum “Anne Mustafa öğretmen bana Matematik dersini sevdirdi.Artık Matematik dersini başaracağımı düşünüyorum.” Tuğra ‘ya kattığı bu özgüven için Mustafa Hoca ya
Teşekkür Ederim.

martt2017 021.jpg
Asude Eyvazoğlu
İlköğretim Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca’dan 4.sınıfta ders almaya başladık.Şu an 5.sınıftayız ve tüm matematik sınavlarından 100 alan,favori dersi matematik olan bir çocuğum var.Amacım ,dersler zorlaşmadan matematiği temelden sevsin ,öğrensin,korkusu olmasın,lise giriş sınavlarında zorlanmasındı.

Mustafa Hoca,çocuğa pedagojik olarak yaklaşan,zorlandığında konuyu bir fıkra ile dağıtıp ilgisini canlı tutabilen,sakin bir şekilde otoritesini kurabilen bir öğretmen.Özel ders aldırırken deneyimli ve çocuğa nasıl yaklaşacağını,nasıl öğretebileceğini bilen bir öğretmen olması çok önemli.Bu nedenle ben Mustafa Hoca’yı gözüm kapalı tavsiye edebilirim.Sayesinde oğlum temeli sağlam,kendine güveni yüksek ve öğretmenlerinin gözdesi bir öğrenci oldu.

Untitled-1
Eren Okur
Lise Matematik Özel Ders

Mustafa hocamla geçen sene çıktığımız matematik yolculuğunda nefret ettiğim matematiği sevdim. Bunun yanı sıra bana yaptığı manevi desteklerde hayatıma çok şey kattı. Şimdi hocamla üniversiteye hazırlanıyorum. Her şey için teşekkürler Mustafa Hocam.

avatar-erkek
Bora G.
Lise Matematik Özel Ders

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı. Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı. Sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek, güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

avatar-erkek
Burak K.
DGS Matematik Özel Ders

Korktuğum çözemediğim bütün matematik sorularını Mustafa Hocam sayesinde çok kolay çözmeye başladım. Hocamın gösterdiği kısa yollar ve teknikler sayesinde zor gibi gözüken sorularda dahil olmak üzere tüm matematik soruları artık en kısa sürede çözmeye başladım. Matematik dersi alacak tüm arkadaşlarıma Mustafa Hocayı siddet ile tavsiye ediyorum.

avatar-kiz
Burcu Ü.
DGS Matematik Özel Ders

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

avatar-erkek
Canberk Ç.
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan birisidir. Dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

avatar-erkek
Caner D.
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.