Referanslarımız sizlere karar verme sürecinde çok yardımcı olacaktır. Bizden ders alan öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından yazılan referans yazıları hiçbir değişiklik yapılmadan noktası ve virgülü ile aynen yayınlanmıştır. Noktasına dahi müdahale etmedik çünkü referans yazılarının bir büyüsü olduğuna inanırız. Aynen yayınlamak bizim işimizi ileri seviyeye taşımamızda çok önem taşımaktadır.

avatar-erkek
Bora G.
Lise Matematik Özel Ders

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı. Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı. Sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek, güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

avatar-erkek
Burak K.
DGS Matematik Özel Ders

Korktuğum çözemediğim bütün matematik sorularını Mustafa Hocam sayesinde çok kolay çözmeye başladım. Hocamın gösterdiği kısa yollar ve teknikler sayesinde zor gibi gözüken sorularda dahil olmak üzere tüm matematik soruları artık en kısa sürede çözmeye başladım. Matematik dersi alacak tüm arkadaşlarıma Mustafa Hocayı siddet ile tavsiye ediyorum.

avatar-erkek
Ferdi U.
ALES Matematik Özel Ders

Mustafa hocayla 2014 Ağustosta tanıştım. Ales matematik için kendisinden ders almaya başladım. Bu zamana kadar hiç özel ders almamıştım. Dersten önce ben durumumu anlattım. Mustafa hoca seviyemi ölçmek için bir kaç soru çözdürdü ve ilk ders gayet güzel geçti. Mustafa hoca ile birlikte ders çalışmaya başladık. Şu an matematikte iyiyim ve matematiği seviyorum. Biz Mustafa hoca ile dersleri kendi evinde yapıyoruz. Mustafa hoca samimi ve içten birisi, dersi gözü saatte işlemiyor. Süre doldu diye dersi bitirmiyor. Mustafa hoca ile iletişiminiz ders bitince bitmiyor sizinle arkadaş oluyor, konuların püf noktalarını ve kısa yollarını gösteriyor. Mustafa hocadan ders almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şudur; sınavdan 1,2 gün önce ders almayın, hiç bir hocada olmadığı gibi Mustafa hocanın da elinde sihirli değnek yok, matematik ve diğer dersler bir günde öğrenilmez.

avatar-erkek
Eray Ç.
DGS Matematik Özel Ders

Hocamız, hakikaten deneyimli bir matematikçi. Ders anlatması ve derste ki, bize karşı sarfettiği çaba anlatılmaz. Hocamız aynı zamanda da çok disiplinlidir. Herşeyi zamanın da ve yerinde gayet net bir şekilde bize aktarır. En önemlisi de başarının sırrını bize derste yansıtması ve bizlere karşı olan içtenliğidir. Eğer ders almak isteyen arkadaşlar var ise gönül rahatlılığı ile hocamız ile görüşebilir.

avatar-kiz
Emine E.
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca bugüne kadar gördüğüm en iyi iki matematik hocasından bir tanesi. Lisede ki matematik hocamı çok severdim ve sayesinde matematiğim çok iyiydi. Araya zaman girince ve çalışmayınca konuları unuttum ve sorulara hakimiyetimi kaybettim. Bu senede evime yakın olduğu için tercih ettiğim bir kurs sayesinde tanıdım kendisini. Kendisinden ders aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum. Çünkü dersi çok iyi anlatıyor, konulara tamamıyla hakim ve püf noktaları sürekli söylüyor. Biz sınav öğrencileri içinde en önemli şey püf noktaları zaten. Bu sayede soruları daha hızlı çözmemize neden oluyor. İyi bir öğretici olması dışında çok güzel motivede ediyor. Derslerde hiçbir şekilde moralim düşmüyor ya da sıkılmıyorum. Matematiği sevmeyen biri bile Mustafa Hoca sayesinde matematiği sevebilir. Herkese tavsiye ederim, özellikle de sınava hazırlanan ve matematiği sevmeyen, yapamayanlar için size çok şeyler katacağınız düşünüyorum.

avatar-kiz
Elif A.
DGS Matematik Özel Ders

Şimdiye kadar bir çok hocadan ders aldım ama mustafa hoca gibi konu anlatanı tanımadım.. Hiç bir zaman saate bakarak bir saat oldu ders bitti dediğini duymadım.

avatar-kiz
Damla K.
DGS Matematik Özel Ders

Matematiğe sıfırdan başlayan biri olarak daha 10 ders aldığım halde kendimde ki ilerlemeyi çok net görebiliyorum . Her konuda ki yardımınız ve her derste beni bir üst kademeye taşıdığınız için teşekkür ederim.

avatar-erkek
Caner D.
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

avatar-erkek
Canberk Ç.
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan birisidir. Dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

avatar-kiz
Burcu Ü.
DGS Matematik Özel Ders

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.