Referanslarımız sizlere karar verme sürecinde çok yardımcı olacaktır. Bizden ders alan öğrencilerimiz ve velilerimiz tarafından yazılan referans yazıları hiçbir değişiklik yapılmadan noktası ve virgülü ile aynen yayınlanmıştır. Noktasına dahi müdahale etmedik çünkü referans yazılarının bir büyüsü olduğuna inanırız. Aynen yayınlamak bizim işimizi ileri seviyeye taşımamızda çok önem taşımaktadır.

avatar-erkek
Caner D.
DGS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

avatar-erkek
Canberk Ç.
YKS Matematik Özel Ders

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan birisidir. Dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

Beril Polat
ALES Matematik Özel Ders

Mustafa Hoca; matematiği sevdiren, her seferinde muhteşem anlatımı sayesinde ‘ya çok kolaymış aslında’ dedirten bir hocadır benim için. Sayesinde uzun zamandır yükselmeyen ALES puanım yükselmiştir. Benimle yakaladığı bu güzel iletişimi, gerek çocuk gerek yetişkin her yaştan insanla yakalayabilmesi de bir hoca için oldukça önemli.

Geri 1 2 3 4 5

Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.