SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan tüm soruların cevapları

Dersler Hakkında

Özel dersler öğrenci evinde veya dışarıda belirlenen bir ortamda yapılıyor Starbucks cafeler ders çalışmak için uygundur.
Ücret detayları ÜCRETLER sayfasında yazmaktadır
Şuan herhangi bir kurumda çalışmıyorum çünkü kendi eğitim danışmanlık şirketim var.
Şu anda Antenmanlarla Matematik yayınları ile çalışıyorum. Bu yayın ÖSYM sınav formatına göre düzenlenmiştir. Bu kitap bitince farklı kaynaklar ve testlerle devam ediyorum.
İnternetten tanımadığınız bir hocayı evinize davet etmek güven açısından endişe verici olsa da tıklayabilirsiniz. Ve en önemli referans ilk derstir.
Maalesef ücretsiz ders yapmıyorum ama şunu söyleyebilirim ilk derste ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.
İstanbul Avrupa yakasında müsaitlik durumuna göre hemen her bölgeye gidiyorum fakat Anadolu yakasında sadece Kadıköy Starbucks’ta ders yapıyorum.
Evet Grup derslerinde kişi başı ücret ve paket ücretlerinde indirim yapıyorum lütfen BİLGİ alınız.
Garantili ders diye bir durum söz konusu olamaz internet reklamlarında zaman zaman Tıp, Hukuk vs. garantili ders ilanlarını görüyorum bu türden eğitimcilere itibar etmeyiniz çünkü öğrenciyi tanımadan ve ilk ders yapılmadan garanti verilemez.
Beni uzmanlığım Matematiktir. birden fazla ders veren eğitimcilerden uzak durunuz. Çünkü her yerde olan aslında hiçbir yerde değildir.
Haftada maksimum 15 öğrenci ile çalışıyorum. Çünkü tam hizmet verebilmek için bütün saatleri doldurmak doğru değildir.
Başka derslerden çalıştığım eğitimciler var lütfen
Eğer tek tek ders bitiminde ödeme yapacaksanız herhangi bir indirim yok fakat paket dersler indirimlidir ve ödeme esnekliği vardır.

Sorularınıza Cevap Bulamadınız Mı?

AD - SOYAD* :

TELEFON* :

E-POSTA* :

AÇIKLAMA* :