Sınav Kazandıran Yöntemler Türkçe

Sınav Kazandıran Yöntemler Türkçe

Sınav Kazandıran Yöntemler

Sınav Kazandıran Yöntemler Nelerdir?

ÖSYM’nin yaptığı çeşitli sınavlarda, okuduğunu anlama ve yorumlama gibi Türkçe-Tarih-Coğrafya-Felsefe soruları sorulur. Örneğin, 30 paragraf sorusunu, Sınav Kazandıran Yöntemler sayesinde 15 dakika gibi çok kısa sürede hiç yanlışsız çözmenizi sağlıyoruz. Bu yöntem hiçbir kurumda yoktur. Ve patenti alınmıştır.

Bu eğitimle kupa sizin

Türkiye’de ilk ve tek!

Yıllardır çeşitli öğrencilere matematik dersi verdim şu anda Matematik özel derste vermekteyim. Öğrencilerin sınavdan çıktıktan sonra “Hocam bütün vaktimi Türkçe yedi, Matematiğe çok az sürem kaldı” gibi serzenişlerde bulunuyor. Matematiği ne kadar bilirseniz bilin, Türkçe’de öldürdüğünüz vakti geri kazanamazsanız emekleriniz zayi olmasın. İşte, bende yıllarca ne yapabiliriz diye kendime sordum ve sonunda sınav kazandıran yöntemler ortaya çıktı.

Alanında uzman 20 yıllık tecrübeli hocamızla ve www.matematikbitmistir.com işbirliği ile öğrencilere, seminerler ve eğitimler vermeye başladık. Garanti ediyoruz, bu eğitim Türkiye’de ilk ve tek olacaktır.
Dersler online olacak ve en az 4 öğrenci ile çalışılacaktır.

Emin olun faydasını maksimum derecede göreceksiniz.

Ücret bir kişi için 1200TL+KDV’dir.

Detaylı bilgi için Tıklayınız

Ayrıca ozelders.com sitesindeki profilime de bakabilirsiniz.

Mustafa Hoca, 15 yıldır Matematiğin içerisinde olan uzman bir öğretmendir. 6 yılını kesintisiz olarak Milli Eğitim’de geçirmiş, daha sonrasında çeşitli dershanelerde ve derneklerde Matematik eğitimi vermiştir. Ayrıca 2015 yılında, 120 saatlik Eğitim Koçluğu Sertifikası da almıştır. Matematik dersi vermenin yanı sıra, öğrencilerine eğitim koçluğu da yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Mustafa Hoca evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir