Mustafa Hoca’dan 4.sınıfta ders almaya

martt2017 021.jpg

Mustafa Hoca’dan 4.sınıfta ders almaya başladık.Şu an 5.sınıftayız ve tüm matematik sınavlarından 100 alan,favori dersi matematik olan bir çocuğum var.Amacım ,dersler zorlaşmadan matematiği temelden sevsin ,öğrensin,korkusu olmasın,lise giriş sınavlarında zorlanmasındı.

Mustafa Hoca,çocuğa pedagojik olarak yaklaşan,zorlandığında konuyu bir fıkra ile dağıtıp ilgisini canlı tutabilen,sakin bir şekilde otoritesini kurabilen bir öğretmen.Özel ders aldırırken deneyimli ve çocuğa nasıl yaklaşacağını,nasıl öğretebileceğini bilen bir öğretmen olması çok önemli.Bu nedenle ben Mustafa Hoca’yı gözüm kapalı tavsiye edebilirim.Sayesinde oğlum temeli sağlam,kendine güveni yüksek ve öğretmenlerinin gözdesi bir öğrenci oldu.

Mustafa Hoca, 15 yıldır Matematiğin içerisinde olan uzman bir öğretmendir. 6 yılını kesintisiz olarak Milli Eğitim’de geçirmiş, daha sonrasında çeşitli dershanelerde ve derneklerde Matematik eğitimi vermiştir. Ayrıca 2015 yılında, 120 saatlik Eğitim Koçluğu Sertifikası da almıştır. Matematik dersi vermenin yanı sıra, öğrencilerine eğitim koçluğu da yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Mustafa Hoca evli ve bir çocuk babasıdır.