Türkçe Özel Ders Bahçeşehir

Türkçe Özel Ders Bahçeşehir
24.05.2021
675

Yaklaşık 10 yıldır özel ders sektöründe öğrencilerimle birlikteyim. Öğrencilerimle ilk derste onların eksiklerini tespit edip onlara özel çalışma programı hazırlıyorum. Bu bağlamda öğrencilerimle çalışırken 10 yılın tecrübesini derslere yansıtıyorum. Türkçe Özel Ders Bahçeşehir de Bahadır hocadan ders alarak sınavlarda fark yaratın. Özellikle ALES-KPSS-DGS-LGS-TYT sınavlarında mantık muhakeme sorularında profesyonel hizmet vermekteyim. İlk dersi yaptığımızda bu farkı mutlaka göreceksiniz.

Okuma Yazma

Türkçe Özel Ders Bahçeşehir de ilköğretim öğrencilerinizin okuma yazma problemini 10 derste ortadan kaldırıyorum. Özellikle, okuma ilköğretim öğrencileri için çok önemli. Bazı öğrencilerde Disleksi problemi oluyor ve bu problem ileride farklı sorunlar ortaya çıkartıyor. Türkçe Özel Ders Bahçeşehir de Disleksi problemi olan öğrenciler anında tespit edilip problemin ortadan kaldırılması için öğrenci ile gerekli çalışmalar yapılıyor.

Türkçe Özel Ders Bahçeşehir

LGS – Liselere Geçiş Sınavı oldukça zor bir sınavdır. Özellikle Matematik ve Türkçe konularında öğrenci oldukça zorlanmaktadır. 2018 LGS’de matematik zor geldi 2019 sınavında Türkçe zor gelebilir. Çünkü herkes matematik konusuna yoğunlaştı bu yüzden MEB ters köşe yapıp Türkçeyi zorlayabilir. “Aman Hocam Türkçe de Zor Gelir mi” dediğinizi duyar gibiyim. Evet gelebilir. Çünkü ÖSYM kadrosuyla MEB kadrosu aynı olduğundan ALES-KPSS-DGS-TYT gibi sınavlardan son yıllarda öğrenciler Türkçe sınavından elenmektedir. LGS de herkes 20 soruda en az 14-15 yapabilmektedir. Bu başarı mı? Hayır değil çünkü Türkçe de başarılı olmak için 20’de 20 yapılmalıdır. Türkçe Özel Ders Bahçeşehir de 20’de 20 yapmak için arayın görüşelim.

TYT ve AYT Öğrencileri

TYT – Temel Yeterlilik Testi 2018 de ilk defa uygulandı. Hukuk, Öğretmenlik vs. bölümlerini isteyen öğrencilerin Türkçede 35 ve üstü yapması gerekiyor. Özellikle son yıllarda ÖSYM’nin soru tarzını değiştirdiğini görüyoruz. Artık ezberleyen öğrenci değil soruları analiz edebilen öğrenci bu sınavı kazanıyor. Sözel mantık soruları ise öğrenciler için tam bir kurt kapanı. Kısa sürede verilen öncülleri doğru bir şekilde birleştirip sonuca ulaşmak gerekiyor. Bu sorular için özel hazırlandığım çalışma yöntemlerimle Türkçe Özel Ders Bahçeşehir de sözel mantık sorularının daha kolay olduğunu göreceksiniz.

AYT – Alan Yeterlilik Testi özellikle Hukuk isteyen öğrencilerin sınavı. Bu sınav için derya desek abartmış olmayız. Aklınıza gelebilecek her edebi bilgi bu sınavda karşınıza çıkabilir. Türkçe Özel Ders Bahçeşehir de 10 yılın verdiği tecrübe ile oluşturduğum kodlamalarla her konu aklınızda kalacak bundan hiç şüpheniz olmasın.

ALES-KPSS-DGS Öğrencileri

Yetişkinlerin girdiği bu sınavlar diğer sınavlardan çok daha farklıdır.  Çözülmeyi bekleyen uzun paragraflar, dilbilgisi, mantık soruları sınavda sizi bekliyor. Bahadır Hoca ile Bahçeşehir de bu konularda doğru adres. Profesyonel eğitimci ile çalışırsanız hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Dersler Nerede ve Nasıl İşleniyor?

Dersler öğrenci evinde veya dışarıda uygun mekanlarda yapılabilir. İlkokul ve ortaokul 5. sınıfa kadar dersler 60 dakika diğer öğrenciler için 80 dakika yapılmaktadır.

Bahadır Hoca ile 0 534 318 5132 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Özel ders.com profilim için tıklayınız

Matematik Dersi Almak isterseniz Mustafa Hocanın Matematik Özel Ders sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

Birebir Ders Ücreti

BİREBİR DERS ÜCRETİ
Okula Takviye ve Sınavlara Hazırlık
35080dak
 • LGS-YKS-DGS-KPSS-ALES-YÖS-İLKOKUL-ORTAOKUL VE LİSE
 • İlkokul öğrencileri için Bir Seans Ders 60 Dakikadır
 • Diğer Öğrenciler İçin Bir Seans Ders 80 Dakikadır
 • İlkokul Öğrencileri İçin Okuma Yazma Derslerimiz de Mevcuttur
 • Ücret Ders Bitiminde Alınır
 • Dersler Ofisimizde Ya da Evinizde
ONLİNE DERS ÜCRETİ
Sınavlara Hazırlık ve Okula Takviye
300/80dak
 • LGS-YKS-DGS-KPSS-ALES-YÖS-İLKOKUL-ORTAOKUL VE LİSE
 • Bir Seans Ders 80 Dakikadır
 • Matematik Özel Ders
 • Dersler kendi online ders sistemimizde yapılmaktadır
 • ilk Derste Farkı Göreceksiniz
 • Ücret EFT-Havale-Kredi Kartı İle
ONLİNE LGS MATEMATİK KURSU
Online Sınıf Dersleri
3,900Kredi Kartına 6 Taksit
 • ONLİNE LGS CANLI GRUP DERSİ
 • Kursumuz Haftada 2 Gün 5 ay Toplam 80 Ders Saati Sürecektir.
 • 10 Kişilik Online Gruplar
 • Kursumuz 20 Ağustos 2021'de Başlayacaktır
 • Her ay 2 Deneme Sınavı
 • Ödemeler Kredi Kartı ile 6 Taksit

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mustafa TOPAL
Mustafa TOPAL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?