YÖS Matematik Özel Ders

YÖS Matematik Özel Ders

YÖS(Yabancı uyruklu Öğrenci Sınavı)’na hazırlanan öğrenci adaylarına Matematik, Geometri ve Genel Yetenek(IQ/Mantık) YÖS Matematik Özel Ders verilmektedir.

YÖS sınavını önceki yıllarda ÖSYM yapıyordu fakat son yıllarda her üniversite kendi sınavını yapmaktadır. Bu durumun öğrenciler için hem iyi hemde kötü tarafları vardır.

İyi tarafı; öğrenci Marmara Üniversitesinin sınavına girdi heyecan vs. sınavda başarısız oldu, bitmedi ki daha bir sürü üniversite var bu yüzden şansınız daha fazla.

Kötü tarafı; Her üniversitenin soru sorma sisteminin farklı olması ve soruların ÖSYM kalitesinde olmamasıdır. Fakat iyi tarafı baskın gelmektedir. Çünkü öğrenci bir sınava girip eksiklerini tespit edip diğer sınavlara daha hazırlıklı olmaktadır.

YÖS Matematik Özel Ders öğrencilerimle Matematik 1, Matematik 2 ve (IQ) olarak çalışılacaktır. Ayrıca her üniversitenin soru dağılımı farklı olabilmektedir yani bazı üniversiteler %60 IQ %30 Matematik 1 %10 Matematik 2 sorarken bazı üniversitelerde bu dağılım çok farklı olabiliyor. Ama Matematik 1 ve IQ ya hakim olunması işin büyük bir kısmını çözecektir.

YÖS Matematik Özel Ders öğrencilerime sınavda çıkması muhtemel soruların kolay yöntemlerini öğretiyorum ve bu zamana kadar hiç karşılaşmadığınız yöntemlerle sizi sınavlarda rakiplerinizden bir adım öne geçiriyorum. Soruları çözebildiğinizi gördüğünüzde kendinize şaşıracaksınız.

Emin olun ilk derste farkı göreceksiniz! ve kendinize güveniniz gelecek. önemli olan YÖS Matematik Özel ders almaya vaktinde karar vermenizdir.

15 yıldır bu işi yapıyorum sene de 80-120 öğrenciye hizmet vermekteyim kendinize profesyonel eğitimci arıyorsanız bu siteyi detaylı inceleyiniz. Öğrenci ve velilerin hakkımdaki yorumlarını da okumanız beni daha iyi tanımanızı sağlayacaktır.

YÖS Sınavına Kimler Katılıyor?

Ayrıca bazı çifte vatandaşlığı olan öğrencilerin YÖS sınavına girebilmek için Türk vatandaşlığını iptal ettirdiğini ve bu konuda bazı avukatlardan yardım aldığını gördüm bu konuda detaylı bilgi için yös ile ilgili sıkça sorulan sorular başlığımı inceleyiniz. Bu günden sonra değişiklik olur mu bilemem lütfen bu konuyu çok iyi araştırın daha sonrasında tekrar vatandaşlığa girebilmenin zorluğunu yaşamayın.

Daha Detaylı bilgi ve YÖS Matematik Özel Ders için tıklayınız.

Buradan da ozelders.com’daki profilime ulaşabilir, yorumları okuyabilirsiniz.

yos-matematik-ozel-ders-banner-1