Matematik Özel Ders

Matematik Dersinden Özel Ders Almanın Önemi

Mustafa Hoca’dan YKS-TYT-AYT-LGS-DGS-ALES-KPSS-YÖS ilköğretim ve lise okula takviye Matematik Özel Ders için sitenin tamamını incelemenizi, ve bu konuda detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders

Matematik dersi pek çok öğrencinin kaçındığı ve yapamama korkusuyla en baştan pes ettiği derslerin başında gelir. Bunda formüllerin karmaşık görünen yapısı ve rakamların yoğunluğu etkili olmaktadır. Oysa ki doğru stratejiler uygulandığında matematik, rakamlarla dans etmeyi ve bundan büyük bir keyif duymayı sağlar. Özel ders sistemi, çocukların ve gençlerin hızlı bir biçimde profesyonelleşmesine olanak sağlar. Çünkü profesyonel kişilerden alınan matematik özel ders eğitimi, zihinde oluşan kaygıları birer birer yıkar.

“Matematiği herkes öğrenebilir, yeter ki isteyin!”

15 yıldır Matematik hayatımızın bir parçası haline geldi.  İnsanlar bize özel ders için ulaştıklarında hep şu tür söylemlerle karşı karşıya kalıyorum: “Hocam bizim çocuk matematiği sevmiyor.”, “Yıllardır dershaneye gidiyorum ama matematikte bir türlü başarılı olamadım.”, “Daha evvel de özel Ders aldım ancak yine de matematiği yapamıyorum.”

Gelin, neden başaramadığınızı ve nasıl başarabileceğinizi konuşalım. Sorunu en temelinden çözelim. Birlikte çalışacağımız süre boyunca alacağınızın Özel Ders eğitimin kalitesinden de şüpheniz olmasın! Unutmayın ki matematik alanında profesyonel bir eğitmenden ders alacaksınız.  Birlikte yapacağımız dersin farkını daha ilk derste anlayacaksınız!

Matematik Özel Derste Tecrübe

15 Yıldır Eğitimin içindeyiz ders anlatırken bu tecrübe ışığında bir çok farklı metotlar geliştirdik. Öğrenciler soruları daha kolay nasıl çözerler ve nasıl matematiksel düşünürler sorularının cevabı için çok çaba harcadık. ve her konu için kendimize has metotlar geliştirdik. Her öğrenci bize bir şey kattı. Özel Ders aldığınızda bu tecrübeyi hissedeceksiniz. Ayrıca öğrenciye Özel Ders yanında eğitim koçluğu tercih danışmanlığı da yapmaktayız.

Matematik yolculuğunda zihninizi profesyonellere emanet edin…

Matematik dersi almanın pek çok farklı yolu mevcuttur. Bu yöntemler arasında matematik birebir özel ders, online matematik özel ders ve online takviye gibi seçenekler mevcuttur. Kişinin beklentisine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde yapılandırılan program, başarısızlığın ortadan kalkmasına yardımcı olur. Okula takviye özel ders seçeneği sayesinde okul başarısında belirgin bir yükseliş yaşanır. Derslerine daha kolay konsantre olan öğrenciler, nitelikli sınav sonuçlarıyla karşılaşmanın mutluluğuna odaklanarak başarılarını artırmaktadır. Ürkütücü bir süreç gibi görünen Liselere giriş (LGS) sürecinde yeterli bilgiye sahip olan öğrenci, sınav aşamasını stresten uzak ve bilgiye hakim bir biçimde tamamlar.

harmanlanmış olan metotlar uygulanır. Öğrenciye analitik düşünme becerisi ve matematiksel düşünme kabiliyeti aşılanır. Bu sayede küçük yaşta matematik sevgisiyle tanışan öğrencilerin, matematik özel ders anlayışının başarılı bir parçası olarak eğitim rotalarını çizmesi mümkün olur. Özel ders kavramında eğitmenin değil öğrencinin soruları çözmesi sağlanır. Bu yönde geliştirilen metotlar sayesinde öğrenci kendi kanatlarıyla uçma deneyimi kazanır.

Hızlı, etkin ve başarılı teknikler…

Lise okula takviye özel ders programında ise yine pek çok profesyonel eğitmen seçeneği mevcuttur. Fakat kritik olan nokta, doğru eğitmenle ilerlemek ve bu sayede hem zaman kaybetmemek hem de başarıyı kalıcı kılmaktır. İlköğretim 2. sınıftan 12. sınıfa dek yayılan tüm konular Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun biçimde işlenmektedir. Matematik özel ders programı; DGS, KPSS, YKS, TYT, ALES, YÖS ve benzer pek çok sınav sisteminde faydalı sonuçlar doğurmaktadır.

Çocuklar için bakanlık müfredatı, yetişkin öğrenciler için ise ÖSYM sistemine uygun program uygulanır. DGS, ALES ve KPSS gibi sınavlar için ise matematik özel ders anlayışına özel soru çözüm taktikleri eklenmektedir. Sınava yönelik gerçekleştirilen bu sistem çerçevesinde öğrencinin geçici değil kalıcı bir başarı edinmesi hedeflenmektedir. Matematik Özel Ders sistemi aynı zamanda online ders anlayışının bir parçası da olabilmektedir. Bu sayede zaman ve mekan fark etmeksizin işlenen derslerde uygulanan metotlar, öğrencinin konforlu bir şekilde çalışmasına ve matematiği daha çok sevmesine yardımcı olur. Ayrıca Matematik Özel Ders hakkında ozelders.com sitesinden de bilgi alabilirsiniz.

Özel Matematik Dersi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Birebir Ders Ücreti

İlköğretim 2. Sınıftan 5. Sınıfa Kadar Okula Takviye Öğrencileri

25060 dakika
  • 1 ders 60 Dakikadır.
  • Ücret ders bitiminde alınır

İlköğretim 6. Sınıftan Lise 12. Sınıfa Kadar Okula Takviye Öğrencileri

25060 - 80 dakika
  • 1 ders 60-80 Dakikadır. Ders süresi öğrencinin dersteki durumuna göre değişir.
  • Ücret ders bitiminde alınır

DGS - ALES - YKS - TYT - AYT - LGS - KPSS - YÖS Öğrenicleri

25060-80 dakika
  • 1 ders 60-80 dakikadır. Ders Süresi Öğrencinin Dersteki Durumuna Göre Değişir
  • Ücret ders bitiminde alınır

Paket dersler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Birebir ders paketleri için tıklayınız

Online ders paketleri için tıklayınız