Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Hizmeti

Her öğrenci özeldir ve farklı anlama biçimleri ve usulleri vardır. Matematik Özel Ders ile eğiticinin yapması gereken öğrencinin içerisindeki cevheri ortaya çıkarmak ve işlemek. Bunun için öğrencinin nasıl ve ne şekilde daha rahat öğrenebildiğini ve motivasyonunu koruyabildiğini tespit etmesi gerekir. Klasik eğitim düzeni içerisindeki bir eğiticinin, her çocukla ayrı ayrı mesai harcaması oldukça zordur. Bu da, bazı çocukların derslerden geri kalmasına ve başarısız olmasına neden olur. Ancak bu durumdan dolayı “Benim Çocuğum Matematiğe Karşı Yeteneksiz” sonucuna varmak asla doğru değildir.

Matematiği yapamayan çocuk yoktur; yaptıramayan eğitici vardır!

Matematik dersindeki sayılar, harfler, bölmeler, çarpmalar ve toplamalar… Bunlar çocukların ruh dünyasına hitap eden ve eğlendirici yanı olan semboller değiller. Ancak bir öğrenci, neden matematik dersinden başarılı olması gerektiğine dair bilgiye sahiptir. Her çocuk, başarılı olmanın ve bir şeyleri yapabilmenin hazzını yaşadığı zaman en garip semboller bile kendisi için anlam ifade etmeye başlar. Matematik dersinde de kendisini başarılı gören çocuklar yüksek bir haz ve tutku ile derse bağlanır ve sonucunda matematik becerileri katlanarak devam eder.

Matematik özel ders ile hedeflenilen şey, matematik korkusunu ve ön yargısını kırmak. Problemlerden hiçbir şey anlamayan, sürekli yanlış sonuçlar çıkaran ve bu nedenle de giderek matematiğe küsen bir çocuğun derse karşı ilgisini çekmek ve ondan başarı beklemek, elbette ki mümkün olmaz. Öncelikle bir eğiticinin çocuğun psikolojik bariyerini kırması ve aşması gerekir.

Çocuk ile matematik dersi arasına giren prangaları ortadan kaldırıcı metot ve yöntemleri kullanarak, matematiğe karşı ilgisiz, sorumsuz, huysuz ve ön yargılı bir çocuğun yeniden matematiğe aşk duyması, şevk ile çalışması ve özgüven elde etmesi mümkün olabilir. Bunun için kolaydan zora doğru planlı bir eğitim modelinin uygulanması ve çocuğun çözdüğü her problemden sonra başarı hazzını hissetmesine izin vermek gerekir.

"<yoastmark

Birebir matematik özel ders ile tam isabet!

Okul başarısının önündeki en büyük engellerden biri matematik dersidir. Matematik dersinde başarılı olan çocukların diğer derslerden de başarılı olma oranları oldukça yüksektir. Çünkü diğer derslere göre daha zor olduğu düşünülen bir derste başarılı olan çocukların özgüveni yükselir ve diğer derslere karşı ilgisini artar. Ayrıca, giderek gelişen matematik becerileri sayesinde daha iyi anlama ve kavrama yeteneğine sahip olurlar. Soyut düşünme yeteneklerinin artması diğer derslere konu olan kavramları algılamalarını daha da kolay hale getirir.

Profesyonel matematik hocası ve deneyimli bir eğitici olarak, ilkokul ve lisedeki çocuklarınızın matematik başarılarına ortak olmak için hazırım! Üniversite hazırlık sürecinde en büyük engellerden biri olarak addedilen, aslında pratik yöntemlerle hızlı ve çabuk cevaplar verilebilecek matematik ders özel çalışma metotları ile korkulan bir engel olmaktan çıkarılıyor.

Başarısızlığın bahanesi yoktur. Bu durumu çözmenin yollarını arayınız!

Her çocuğun belirli dönemler içerisinde başarısız olması ve derslerinden kalması çok acayip ve ender rastlanılan bir durum değildir. Ebeveynler tarafından yapılan hataların birincisi, bunu kabullenmek ve gereğini yapmamaktır. Bir diğeri ise, çocuğun başarısızlığının yarattığı acıyı hafifletmek adına birtakım bahanelere müracaat etmek ve yine ilgisiz kalmaktır. Çocuklarınızın sınıfındaki akranları başarılı olurken sizin çocuğunuzun başarısız olmasına neden olan birden fazla etken olabilir. Ancak bu etkenler ne olursa olsun aşılabilir ve çocuğun derslerindeki başarısı artabilir. Matematik özel ders çalışmaları ile hem çocuğun kendisine olan özgüvenini geri kazanmak hem de tüm derslerine etki edecek bir matematik becerisi ile eğitim hayatını kaliteli hale getirmek sizin elinizde!

Dersler Nasıl İşlenmekte?
 • Bir seans ders Avrupa yakasında 6. Sınıftan sınavlara girecek yetişkinlere kadar 80 dakikadan oluşmaktadır. İlköğretim 1. Sınıf ile 5. Sınıf arasında 60 dakika olarak işlenmektedir. Ve 1 Seans Ders 300TL dir
 • Anadolu yakasında bir seans ders 6. Sınıftan sınavlara girecek yetişkinlere kadar 100 dakika olup. İlköğretim 1. Sınıf ile 5. Sınıf arasında 60-80 dakika olarak işlenmektedir. Bu farklılık Avrupa yakasından geleceğim için fiyat farkı olmaması içindir. Anadolu Yakası için 1 Seans ders 400TL dir.
 • Eğer dersleri Anadolu yakasında Kadıköy Starbucks ta yaparsak 1 Seans ders 350TL dir.
 • Dersler genelde öğrenci evinde yapılmakta olup yetişkinler için dışarıda uygun bir ortamda da yapılabilir.
 • Avrupa yakasında müsaitlik durumuma göre hemen hemen her bölgeye, Anadolu yakasında da Kadıköy-Üsküdar-Maltepe civarına gelebilmekteyim.
 • İlk ders ücretlidir. İlk ders çok önemlidir. Öğrencinin kişilik yapısı ve öğrenme kat sayısı analizleri yapılır.

Çocuklar için bakanlık müfredatı, yetişkin öğrenciler için ise ÖSYM sistemine uygun program uygulanır. DGS, ALES ve KPSS gibi sınavlar için ise matematik özel ders anlayışına özel soru çözüm taktikleri eklenmektedir. Sınava yönelik gerçekleştirilen bu sistem çerçevesinde öğrencinin geçici değil kalıcı bir başarı edinmesi hedeflenmektedir. Matematik Özel Ders sistemi aynı zamanda online ders anlayışının bir parçası da olabilmektedir. Bu sayede zaman ve mekan fark etmeksizin işlenen derslerde uygulanan metotlar, öğrencinin konforlu bir şekilde çalışmasına ve matematiği daha çok sevmesine yardımcı olur. Ayrıca Matematik Özel Ders hakkında ozelders.com sitesinden de bilgi alabilirsiniz.

Özel Matematik Dersi sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Birebir Ders Ücreti

Paket dersler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Birebir ders paketleri için tıklayınız

Online ders paketleri için tıklayınız

Popüler Aramalar

matematik özel ders nasıl verilir , matematik özel ders vereceklere tavsiyeler , matematik özel ders istanbul , matematik özel dersi nasıl verilir , matematik özel ders verirken nelere dikkat edilmeli , matematik özel ders nasıl anlatılır , matematik özel ders verme teknikleri , matematik özel ders internetten , matematik özel ders calculus , LGS matematik özel ders

Avrupa Yakası İlköğretim 1. Sınıftan 5. Sınıfa Kadar Okula Takviye Öğrencileri

30060-80 dakika
 • 1 ders 60 ile 80 Dakika arasındadır.
 • Ücret ders bitiminde alınır

Avrupa Yakası İlköğretim 6-12 Sınıf ve LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-ALES-YÖS Öğrencileri

30080 dakika
 • 1 Seans Ders 80 Dakikadır.
 • Ücret ders bitiminde alınır

Anadolu Yakası İlköğretim 1. Sınıftan 5. Sınıfa Kadar Okula Takviye Öğrencileri

40060-80 dakika
 • 1 ders 60 ile 80 Dakika arasındadır.
 • Ücret ders bitiminde alınır

Anadolu Yakası İlköğretim 6-12. sınıf ve LGS-TYT-AYT-DGS-KPSS-ALES-YÖS Öğrencileri

400100 dakika
 • 1 Seans Ders 100 dakikadır.
 • Ücret ders bitiminde alınır
Matematik Özel Ders
5 (100%) 15 oy verildi
Mustafa Hoca, 15 yıldır Matematiğin içerisinde olan uzman bir öğretmendir. 6 yılını kesintisiz olarak Milli Eğitim’de geçirmiş, daha sonrasında çeşitli dershanelerde ve derneklerde Matematik eğitimi vermiştir. Ayrıca 2015 yılında, 120 saatlik Eğitim Koçluğu Sertifikası da almıştır. Matematik dersi vermenin yanı sıra, öğrencilerine eğitim koçluğu da yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, Mustafa Hoca evli ve bir çocuk babasıdır.